Poznań

Tanner's Irish Pub

Tanner's Irish Pub
Adres:Klasztorna 17/18
Telefon:61 221 51 07
www:http://www.facebook.com/tannersirishpub
E-mail:

Niniejszym chciałbym poinformować o otwarciu nowego miejsca na kulturalno-rozrywkowej mapie Poznania. Tanner's Irish Pub jest kontynuacją moich muzycznych i kulturowych inspiracji i pasji. Przez 6 lat szefując Brogansowi na ul. Szewskiej starałem się miejsce to wypełnić klimatem zbliżonym do prawdziwego irlandzkiego klimatu teraz jednak przyszedł czas odświeżyć ten temat. Stąd naturalna dla... Zobacz więcej

Niniejszym chciałbym poinformować o otwarciu nowego miejsca na kulturalno-rozrywkowej mapie Poznania. Tanner's Irish Pub jest kontynuacją moich muzycznych i kulturowych inspiracji i pasji. Przez 6 lat szefując Brogansowi na ul. Szewskiej starałem się miejsce to wypełnić klimatem zbliżonym do prawdziwego irlandzkiego klimatu teraz jednak przyszedł czas odświeżyć ten temat. Stąd naturalna dla mnie decyzja o próbie stworzenia takiego szczególnego miejsca na własny rachunek. Tanner's będzie miejscem, w którym muzyka stanie się sprawą integralną, koncerty oraz sesje muzyczne stanowić będą ten pub. Ambicją moją i miejsca jest stworzenie zaiście folkowej atmosfery, opierającej się oczywiście na dziedzictwie Zielonej Wyspy, szerzej kręgu kultur celtyckich, ale nie tylko. Muzyka, która uprzyjemni gościom wspólne spędzanie czasu jest kluczowa dla mnie i dlatego Tanner's ma dać ludziom możliwość dobrej zabawy, poczucia wspólnoty przy jednoczesnym korzystaniu z dobrodziejstw jakie zapewnia bar pubu irlandzkiego.

źródło: facebook

Nadchodzące wydarzenia

Nazwa wydarzenia Data Godz. Kategoria

Brak nadchodzących wydarzeń.

Komentarze

brak zdjęcia użytkownika

Pub przyjemny, obsluga za kazdym razem inna ktora nierozroznia tequili od rumu...zalosne. Brodacz bedacy podobno wlascicielem jest nie uprzejmy dla klientow, bylem tam kilka razy i nie jednokrotnie bylem swiadkiem dziwnych scen, ten brodaty pajac chce decydowac jak w jego podobno knajpie maja sie ludzie zachowywac. Kawal buraczanego sfrustrowanego pseudo alkocholika ktory zyga swoja praca bo siedzi tam codziennie a siedzi bo nikt nie chce tam pracowac. Zakres alkocholi jest ogromny ale wiekszoc z tych stojacych butelek jest pusta a irlandzkie piwo serwowane w cenie wyzszej niz samej irlandi jest po prostu stare. Nie polecam.